"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Eluasemefond annab abi (0)
12. aprill 2006

Teadmiseks

Eluasemefond annab abi

Eluasemefond abistab sundüürnikke laenude ja toetustega, äsja muutis fondi nõukogu laenude tingimusi soodsamaks.

SA Tallinna Eluasemefondi ülesandeks on raha kogumine ning sellest laenude ja toetuste andmine elamute ja korterite ehitamiseks, ostmiseks või remontimiseks, samuti elamuasemelaenude garanteerimine.

Sihtrühmadeks on Tallinnas õigusjärgsetele omanikele tagastatud eluruumides elavad või elanud üürnikud, koos elanikega võõrandatud elamute üürnikud ning linnas elavad vähemalt kolme lapsega pered.

Laenusaaja omafinantseeringu mittepiisavuse korral võib laenu lisatagatiseks olla Eluasemefondi garantii, mille eest tasu maksma ei pea.

Fondi nõukogu muutis tänavu 23. märtsil laenutingimusi soodsamaks. Nüüd on laenuintress 4,5%, maksimaalne laenu tagastamise periood eluaseme soetamisel 30 aastat ja laenu maksimaalne summa 1 miljon krooni; eluaseme renoveerimisel on laenusumma kuni 150 000 ja remondi korral kuni 50 000 krooni.

Põhitagatiseks on soetatav, renoveeritav või remonditav eluase ning tähtajad on renoveerimislaenu puhul kuni viis aastat ja remondilaenu korral kuni kolm aastat. Laenutaotleja minimaalne netosissetulek peab olema 3000 krooni.
Tallinna Eluasemefond asub Vabaduse väljak 10, vastuvõtuaeg tööpäevadel kella 9–12. Soovitav on eelnevalt pöörduda telefonitsi 640 4630, 640 4712 või e-posti teel stef@online.ee.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.