"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Koera kiibistamise kulud katab osaliselt linn (0)
12. aprill 2006

Keskkonnaamet sõlmis MTÜga Eesti Väikeloomaarstide Selts koerte märgistamise ja registri pidamise teenuse osutamise lepingu, mis muudab teenuse koeraomanikule ligi poole odavamaks.

Lepingu järgi maksab koerte registreerimise toimingud kinni linn. Looma omaniku kanda jääb mikrokiibi maksumus ja loomaarsti visiiditasu.
Avaliku hanke tulemusena kujunes ühe koera märgistamise ja registreerimise hinnaks koos käibemaksuga

177 krooni. Loomaomanikul tuleb hüvitada mikrokiibi maksumus 180 krooni ja loomaarsti visiiditasu vastavalt valitud kliiniku hinnakirjale.

Kliinikute nimekiri koos kontaktandmete ja asukohtadega pannakse esimesel võimalusel üles keskkonnaameti koduleheküljele www.tallinn.ee/keskkonnaamet. Infot saab ka Tallinna abitelefonil 1345.

Tallinna linna koerte ja kasside pidamise eeskirja järgi on koeraomaniku kohustus registreerida koera andmed Tallinna linna koerte keskregistrisse, ühtlasi peab koer alates 1. augustist 2006 kandma märgistusena tegevusluba omava veterinaararsti paigaldatud mikrokiipi.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.