"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Tallinn sai 303 elanikku juurde (0)
13. aprill 2006

Tallinn sai 303 elanikku juurde

Tallinna elanike arv kasvas märtsis 303 inimese võrra, 1. aprillil elas rahvastikuregistri andmeil pealinnas 399 056 inimest.

Kuni 20. aprillini kestab Tallinnas registrikorrastuskuu «Tule põranda alt välja!». Registrikorrastuskuu on eelkõige mõeldud Tallinnas elavatele inimestele, kelle elukohaandmed rahvastikuregistrist kas puuduvad või ei vasta tegelikkusele. Samuti tahetakse teavitada elamisloata inimesi, et nad peavad enda ja oma laste elamisluba pikendama.

Rahvastikuregistri andmete korrastamise tulemusena kaotas Tallinn ligi 4800 elanikku. Rahvastikuregistrist välja arvatud elamisloata isikud jäävad ilma nii riigi kui ka linna sotsiaaltoetustest.

Kõik 20. märtsist kuni 20. aprillini end Tallinna elanikuks registreerijad saavad ajalehe Postimees kuuajalise tasuta tellimuse ning tasuta perepääsme Tallinna botaanikaaeda. Lisaks loositakse välja auhindu alates ujulapääsmetest kuni tasuta parkimiskaardini.
Avalik loosimine algab 21. aprillil kell 12 Vabaduse väljak 7 teenindussaalis.

Loosimistulemused avaldame pressiteatena samal päeval, aga ka 26. aprillil ilmuvates ajalehtedes Pealinn/Stolitsa.
Täpsem info asub internetiaadressil http://www.tallinn.ee/est/g3027/.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.