"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Linnamajanduskomisjon (0)
25. aprill 2006

11. aprillil toimunud koosolekul arutas komisjon eelnõu, millega on tehtud ettepanek kehtestada Palusambla 1 kinnistu detailplaneering Nõmme linnaosas. Olles korduvalt vaaginud kohalike elanike ja arendaja, Arco Investeeringute ASi seisukohti, otsustas komisjon eelnõu toetada.

Komisjonis oli arutusel eelnõu, millega esitatakse valitsusele ettepanek lõpetada plahvatusohtliku ammooniumnitraadi käitlemine Paljassaare sadamas. Komisjon otsustas esitatud eelnõu toetada.

Lisaks vaatas komisjon läbi ja toetas eelnõu, millega on tehtud ettepanek kehtestada Vabaduse pst 181 kinnistu detailplaneering Nõmme linnaosas.
Samuti toetati Tallinna Trammi- ja Trollibussikoondise Aktsiaseltsi põhikirja muutmist ja selle uues redaktsioonis kinnitamist.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.