Venemaa propaganda edu selles seisnebki, et valesid tambitakse järjekindlalt, seal ainult jaburused ongi. Kõige krooniks on aga ütlemine, et Venemaa pole kunagi kellelegi kallale tunginud.

Toomas Alatalu, väliskommentaator
Linnamajanduskomisjon (0)
25. aprill 2006

11. aprillil toimunud koosolekul arutas komisjon eelnõu, millega on tehtud ettepanek kehtestada Palusambla 1 kinnistu detailplaneering Nõmme linnaosas. Olles korduvalt vaaginud kohalike elanike ja arendaja, Arco Investeeringute ASi seisukohti, otsustas komisjon eelnõu toetada.

Komisjonis oli arutusel eelnõu, millega esitatakse valitsusele ettepanek lõpetada plahvatusohtliku ammooniumnitraadi käitlemine Paljassaare sadamas. Komisjon otsustas esitatud eelnõu toetada.

Lisaks vaatas komisjon läbi ja toetas eelnõu, millega on tehtud ettepanek kehtestada Vabaduse pst 181 kinnistu detailplaneering Nõmme linnaosas.
Samuti toetati Tallinna Trammi- ja Trollibussikoondise Aktsiaseltsi põhikirja muutmist ja selle uues redaktsioonis kinnitamist.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.