"Kriisiolukordades on igasugused naljamehed väga nõutud, sest nad aitavad ventiili lahedamaks keerata. Võim, iseäranis autoritaarne, kardab saada välja naerdud."

Hardi Volmer, muusik ja filmimees
Rahanduskomisjon (0)
25. aprill 2006

17. aprillil toimunud koosolekul toetas komisjon eelnõusid, millega on tehtud ettepanek kehtestada uute töökohtade loomise toetuse taotlemise ja menetlemise kord ning tööstusomandi esemetele patendikaitse vormistamise toetuse taotlemise ja menetlemise kord. Nimetatud korrad soovitakse kehtestada eesmärgiga sätestada väikeettevõtluse uuteks toetusmeetmeteks eraldatud raha kasutamise põhimõtted ja kehtestada taotluste menetlemise, toetuslepingute sõlmimise ja toetuste kasutamise kohta aruandluse ning kontrolli protseduurid.

Samuti arutas komisjon eelnõu, millega on tehtud ettepanek kehtestada tänavakaubanduses kauplemise kord linnaosavalitsuste väljastatud müügipileti alusel, sealhulgas nõuded kandekaubanduse korraldamiseks ja kauplemiseks ning müügipileti hinnad.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.