"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Haridusasutuste IT-tase paraneb (0)
10. mai 2006

Linnavalitsus esitas linnavolikogule eelnõu «Tallinna munitsipaalharidusasutuste infotehnoloogilise keskkonna arengukava 2006–2010».

Arengukava eesmärgiks on luua Tallinna haridusasutustes nüüdisaegne, õppimist ja õpetamist toetav infotehnoloogiline keskkond.

Abilinnapea Kaia Jäppineni sõnul on arvuti muutunud igale õpilasele ja õpetajale samasuguseks töövahendiks kui pastapliiats. «Arengukava näeb ette, et igal aastal tuleks koolides, lasteaedades ja huvialakoolides välja vahetada umbes tuhat arvutit,» sõnas Jäppinen. Lisaks arvutitele on tänapäeval tunni läbiviimiseks vajalikud ka projektor, printer ja teised infotehnoloogia vahendid.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.