"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Uued toetused ettevõtjatele (0)
10. mai 2006

Ettevõtlusamet kuulutas välja konkursi kahele uuele ettevõtlustoetusele. Tallinna ettevõtjatel on võimalik taotleda toetust uute töökohtade loomiseks. Toetust tööstusomandi esemetele patendikaitse vormistamiseks on lisaks ettevõtjatele võimalik taotleda ka füüsilistel isikutel. Mõlema toetuse ülemmäär on 100 000 krooni.

Uute töökohtade loomise toetust saab taotleda vähemalt viie töökoha loomisega otseselt seotud põhivarainvesteeringuteks. Patenditoetust saab taotleda leiutise patenteerimise ja töös­tusdisainilahenduse registreerimisega seotud kulude katteks.

Toetuste taotlemise kord ja taotluse ankeet on kättesaadavad Tallinna kodulehel www.tallinn.ee ja ettevõtlusameti ettevõtja infopunktis (Vabaduse väljak 7, 15199 Tallinn; linnavalitsuse teenindusbüroo).

Küsimustele vastatakse telefonidel 640 4224 (Mart Repnau) või 640 4219 (infopunkt) ning e-posti aadressil mart.repnau@tallinnlv.ee.

Taotluste esitamise tähtaeg on 9. juuni kell 14.

NB! 15. mail kell 15 algab taotlejate konsultatsioonipäev Dzingli hotelli konverentsikeskuses (Männiku tee 89, Tallinn). Üritusel osalemiseks palume registreerida aadressil www.tallinn.ee/koolitus või ettevõtja infopunktis.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.