"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Lauluväljak ootab põhjalikku noorenduskuuri (0)
24. mai 2006

Tallinna linnavalitsus ja valitsus sõlmisid koostööleppe lauluväljaku põhjalikuks nüüdisajastamiseks. Koostööleppele kirjutasid alla Tallinna linnapea Jüri Ratas ja kultuuriminister Raivo Palmaru.

Kokkuleppe kohaselt viiakse lauluväljak 2009. aastaks tänapäevasele tasemele. Eesmärgi saavutamiseks kohustuvad osapooled taotlema kumbki kokku 60 miljoni krooni eraldamist 2007.–2009. aasta linna- ja riigieelarvest.

Taotletava 120 miljoni krooni eest on plaanis remontida lauluväljaku peahoone ruumid, rajada tualett- ja duširuumide kompleks, ehitada nüüdisaegne lao- ja olmehoone, täiendada kassaruume turismiinfo- ja spordipunktiga, rajada uusi teid, uuendada elektri- ja valguskaablid ning drenaažisüsteem, korrastada lauluväljaku pargis asuv haljastus, Saja tamme park ning rajada parklad vähemalt 500 sõidukile.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.