"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Raha kuritegevuse ennetamiseks (0)
24. mai 2006

Linnavalitsuse kuritegevuse ennetamise komisjon otsustas toetada erinevaid projekte kokku 500 000 krooniga.

Tallinna ja Harjumaa reservpäästerühm saab projektitoetuseks 190 000 krooni. Tegemist on aastatel 2003–2005 Aegna saarel toimunud samalaadsetele projektide jätkuga.

Kolmel suvel on päästerühma liikmed Aegna saarel lisaks tuleohutuse tagamisele osutanud vajadusel ka esmast meditsiinilist abi ning aidanud ka avalikku korda tagada.
Operation Lifesaver Estonia projekt «Kevadine pärastlõuna Politseiaias» sai komisjonilt 42 500 krooni. Üritus toimus Tallinna päeva raames 15. mail.

100 000 krooni preemiaraha eraldas komisjon Põhja politseiprefektuurile abipolitseinike töö tunnustamiseks. Kümnele Tallinna koolile rattarestide soetamiseks eraldati 22 000 krooni.

Komisjoni järgmine koosolek toimub juunikuus väljasõidukoosolekuna Aegna saarel, kus tutvutakse Haukalaagri ja Päästereservi tegevusega.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.