"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Tallinn saab tulevikukoolid (0)
24. mai 2006

Linnavalitsus moodustas konkursikomisjoni Tallinna munitsipaalkoolide projektide «IKT tulevikukool» hindamiseks. Konkursi eesmärgiks on luua Tallinna kaks-kolm uudsema info- ja kommunikatsioonitehnoloogilise lahendusega kooli.

Konkursist võivad osa võtta kõik Tallinna munitsipaalkoolid. Konkursi esimeses etapis peavad koolid esitama oma esialgse idee, teises etapis tuleb koostada detailne projekt.
«Väljavalitavatest koolidest kujunevad eeskujud, kelle kogemustest saavad õppida ülejäänud haridusasutused,» ütles abilinnapea Kaia Jäppinen.

Konkurss lõpeb selle aasta oktoobri lõpus. Komisjon esitab linnavalitsusele kokkuvõtte tehtud tööst ja otsuse ettepanekud 8. novembril.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.