"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Erikomisjon asub Kalevipoja kuju rajamist ette valmistama (0)
07. juuni 2006

Tallinna linnavalitsus moodustas ajutise komisjoni, mis hakkab tegelema Kalevipoja kuju rajamise ideekonkursi ettevalmistamise ja läbiviimisega.

Komisjoni esmaseks ülesandeks on välja selgitada Kalevipoja kuju paigaldamiseks vajalikud tehnilised tingimused. Komisjoni tööd juhib linnapea Jüri Ratas, komisjoni esimehe asetäitja on abilinnapea Olga Sõtnik. Komisjoni liikmed on abilinnapead Kalev Kallo ja Kaia Jäppinen, linnaplaneerimise ameti juhataja Igor Volkov, kommunaalameti juhataja Ain Valdmann, linnavolikogu haridus- ja kultuurikomisjoni esimees Tarmo Lausing ja linnapea nõunik Kaido Padar. Komisjoni tööst võtab osa ka Eesti Arhitektide Liidu esindaja.

Tallinna lahte Kalevipoja kuju püstitamise tegi linnavalitsusele ülesandeks linnavolikogu mullu 2. juunil.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.