"Riigid, kes täna on vaktsineerimise edetabelites kõrgel kohal, on teinud inimestele hästi lihtsaks sõna otseses mõttes “vaktsiini otsa komistamise”, et inimene ei pea oma tavapärastelt radadelt üldse kõrvale astuma, selleks, et oma vaktsiinisüst kätte saada."

Kersti Kaljulaid, president
Kehtestatakse uued sotsiaaltoetused (0)
07. juuni 2006

Linnavalitsus tegi linnavolikogule ettepaneku muuta Tallinna linna eelarvest perekonna sissetulekust mittesõltuvate sotsiaaltoetuste maksmise korda, lisades määrusesse kaks uut toetuse liiki ning võimaldades sünnitoetust taotleda ka isal.

Eelnõu kohaselt kehtestatakse puudega lapse toetus ning toetus pere teise ja järgnevate laste neljandaks sünnipäevaks, ühtlasi oleks muudatuse jõustudes võimalik ka lapse isal lapse sünnitoetust ja mitmike (3 ja enam last) sünnitoetust taotleda.

Tänavuse lisaeelarvega eraldatakse puudega lapse toetuse maksmiseks 700 000 krooni ning sünnipäevatoetusteks 1,8 miljonit krooni.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.