"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Kehtestati detailplaneeringud Mustamäe ja Pirita linnaosas (0)
07. juuni 2006

Linnavolikogu kehtestas detailplaneeringu Mäepealse 10, 11 ja 13 kinnistutele, millega on Mustamäe linnaosas asuvale 6,8 ha suurusele maa-alale kavandatud 15 krunti.

laneeringu kohaselt ehitatakse kinnistutele üheksa 4–6-korruselist korterelamut ja kolm
8-korruselist korterelamut. Planeering näeb ette veel 4-korruselise kaupluse ehituse ning spordi- ja mänguväljakute rajamise.

Pirita linnaosa 2,7 ha suurusel maa-alal Karunõmme teel, Käokeele teel ja Mähe teel muudeti mitmete kinnistute piire varasema detailplaneeringuga kehtestatud ehitusõigust. Kahe kinnistu liitmisel tekkinud krundile lubati väikeelamute asemel kolme kahe korteriga elamu ehitamine ning kahe kinnistu liitmisel tekkivale krundile ridaelamu ehitamine.

Volikogu pidas korterelamute ja ridaelamute piirkonnas põhjendatuks, sest lähiümbruses on piisavalt sama tüüpi elamuid.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.