"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Mustamäe linnaosa saab üldplaneeringu (0)
07. juuni 2006

Tallinna linnavalitsus esitas linnavolikogule kehtestamiseks Mustamäe linnaosa üldplaneeringu. Mustamäe linnaosa üldplaneering täpsustab ja määrab linnaosa üldised maakasutus- ja ehitustingimused, liikluslahendused, magistraaltänavavõrgu ning oluliste tehnorajatiste asukohad.

Planeering määratleb alad elamuehituseks, loob võimaluse ettevõtluse arendamiseks ning Tallinna Tehnikaülikooli campus’e väljaehitamiseks, piiritleb üldkasutatavate hoonete ja avaliku kasutuse alad ning reserveerib ala Tammsaare tee võimalikuks laienduseks. Seoses võimaliku kiirtrammiühenduse rajamisega on üldplaneeringus määratud trammitee koridor piki Sõpruse puiesteed.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.