"Riigid, kes täna on vaktsineerimise edetabelites kõrgel kohal, on teinud inimestele hästi lihtsaks sõna otseses mõttes “vaktsiini otsa komistamise”, et inimene ei pea oma tavapärastelt radadelt üldse kõrvale astuma, selleks, et oma vaktsiinisüst kätte saada."

Kersti Kaljulaid, president
Mustamäele kavandatakse noortekeskust (0)
07. juuni 2006

Linnavalitsus võttis vastu Mustamäe linnaosas asuva 2,4 hektari suuruse maa-ala detailplaneeringu, mis näeb ette võimaluse rajada alale avatud noortekeskus.

Mooni 100, 113, Tammsaare tee 88, 90, 94 kruntide vahelise maa-ala detailplaneeringuga on kavandatud loodavale sotsiaalmaakrundile kahekorruseline noortekeskuse kompleks.
Lisaks sotsiaalmaakrundile noortekeskuse kompleksi tarvis on alale kavandatud krundid haljasaladele ja teedele.

Avatud noortekeskuse rajamise eesmärgil taotles detailplaneeringu algatamist Mustamäe linnaosa valitsus. Detailplaneering algatati mullu 21. detsembril. Detailplaneeringu koostas arhitektibüroo Koot & Koot OÜ.

Enne kehtestamist korraldavad Tallinna linnaplaneerimise amet ja Mustamäe linnaosa valitsus detailplaneeringu avaliku väljapaneku.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.