"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Tallinn annab kümme kooli rendile (0)
07. juuni 2006

Linnavolikogu andis linnavalitsusele volituse kümne linna omandis oleva kinnistu hoonestusõigusega rentimiseks. Tegemist on kümne koolihoonega, mille renoveerimiseks korraldatakse avalik konkurss tähtajalise hoonestusõiguse seadmiseks. Hoonestaja kohustub renoveerima koolihooned 2008. aasta lõpuks ja kindlustab hooned kogu hoonestusõiguse perioodiks ning maksab hoonestusõiguse aastatasu vähemalt 2 protsenti sotsiaalmaa maksustamishinnast.

Praeguseks on tekkinud vajadus põhjalikult renoveerida paljud koolid. Erasektori kaasamine võimaldab paremini jaotada ehitamise ja haldamisega seotud riske ning kasutada erasektori professionaalseid oskusi selles valdkonnas. Ehitustööde finantseerimine saab olema pikaajaline ning linna makstav üür koolihoonete kasutamise eest on avaliku konkursi võitja valikul olulisim kriteerium.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.