Tasub vaadata, et valitsus liiga ulatuslike riiklike kulutustega hinnatõusule lisahoogu ei anna. Kehtestades seeläbi justkui kogemata täiendavat “inflatsioonimaksu."

Madis Müller, Eesti Panga president
Tallinn toetab noorteühinguid (0)
07. juuni 2006

Juba kolmandat aastat aitab spordi- ja noorsooamet noorteühinguil nende majanduskulusid katta. Noorteühingute rahalise toetamise eesmärgiks on nende tegevusele, jätkusuutlikkusele ja noorsootöö mitmekesistamisele kaasa aidata.
2006. aastal saavad toetust 18 vastava taotluse esitanud noorteühingut, toetuse kogusumma on 346 000 krooni. Toetus on mõeldud bürookulude katmiseks.

Toetuse saamiseks peavad vähemalt kaks kolmandikku ühingu liikmetest olema 7–26-aastased, ühing peab tegelema noorsootöö korraldamise ja läbiviimisega ning ühingu tegevus peab toimuma Tallinna haldusterritooriumil ja olema suunatud Tallinna noortele.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.