"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Kultuuripealinna programm täieneb (0)
20. juuni 2006

Tallinna kultuuriväärtuste amet kuulutab välja projektiideede konkursi Euroopa Komisjonile esitatava «Tallinn – Euroopa kultuuripealinn 2011» taotluse ja kultuuriprogrammi täiendamiseks.

Konkursi eesmärk on Tallinn 2011 kultuuriprogrammi sisukamaks muutmine, et kultuuripealinna aastal toimuks linnas nii tallinlasele kui turistile huvitavaid ning ka järgnevatel aastatel jätkusuutlikke sündmusi, atraktsioone ja algatusi.

Osalema on oodatud kõik – ootame projektiideid võimalikult erinevate elualade esindajatelt. Konkursi põhjal valitakse välja projektid, mis lülitatakse aasta lõpul Euroopa Komisjonile esitatavasse Tallinna taotlusse ning saavad projekti eelarvest ka rahalist abi.

Projektiideede esitamiseks leiate lisainfot ning taotlusvormi kodulehelt www.tallinn2011.ee internetis, kus on tutvumiseks üleval ka Tallinna poolt Eesti siseriiklikul konkursil esitatud taotlus «Tallinn 2011 kultuuripealinnaks» koos algselt kavandatud kultuuriprogrammi kirjeldusega. Ideid ootame 15. augustiks e-posti aadressile kultuuripealinn@tallinnlv.ee või postiaadressile Raekoja plats 12, 10146 Tallinn; Tallinna kultuuriväärtuste amet; märksõna «Tallinn 2011 ideekonkurss».
Lisainfo: Lennart Sundja, tel 645 7151, e-post: kultuuripealinn@tallinnlv.ee.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.