"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Linnaosad saavad üldplaneeringud (0)
20. juuni 2006

Linnavalitsus kinnitas Haabersti linnaosa ja Põhja-Tallinna linnaosa üldplaneeringu lähteülesande.

Abilinnapea Kalev Kallo sõnul loob üldplaneering eeldused Põhja-Tallinna arengupotentsiaali teostamiseks ning Haabersti korrastamiseks.

Põhja-Tallinna üldplaneeringuga nähakse ette Kopli kaubajaama büroo- ja elamualaks ümberkujundamine, määratakse täiendavad miljööalad ning määratletakse sadamaalade tulevik. Üldplaneeringu koostamise käigus tuleb välja töötada ka linnaosa linna teiste piirkondadega siduvad toimivad ja loogilised liiklusskeemid Elamuehituseks oleks võimalik kasutada garaažikomplekside ja kasutusest välja jäänud tööstusalasid.

Haabersti linnaosa üldplaneeringu eesmärgiks on käsitleda linnaosa edasist arengut ühtses terviklikus dokumendis ning täpsemalt kui varasemates Haabersti linnaosa arengut puudutavates planeeringukavades.

Linnaosade üldplaneeringute koostamist korraldab Tallinna linnaplaneerimise amet.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.