“Kui vanemad lähevad lahku, on nad ise kriisis ja käituvad sageli nagu lapsed. Nende laps satub siis oma vanemate, kahe väikese lapse tasemel käituva täiskasvanu vahele."

Ly Rüüs, Mustamäe sotsiaalhoolekande osakonna juhataja
Nõmme ja Pääsküla saavad kahetasandilise raudteeülesõidu (0)
20. juuni 2006

Tallinn osaleb rahvusvahelises projektis, mille eesmärgiks on projekteerida ja ehitada Nõmme ja Pääsküla raudteeülesõidud kahetasandilisteks.

Linnavalitsus esitas linnavolikogule otsuse eelnõu, millega antakse nõusolek Tallinna osalemiseks Ühtekuuluvusfondi projektis «Tehniline abi ohuprobleemide likvideerimiseks raudtee ja maantee samatasandilistel lõikumistel».

Projekti eesmärgiks on ehitada maantee ja raudtee ristumiskohad eritasandilisteks. Projektis osalevad Tallinn, Tartu, Rakvere, Tapa ja Keila.

Nõmme ja Pääsküla raudteeülesõitude projekteerimise orienteeruv kogumaksumus on 8 miljonit krooni, millest linna kaasfinantseering moodustab ligi 1,6 miljonit krooni.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.