Venemaa propaganda edu selles seisnebki, et valesid tambitakse järjekindlalt, seal ainult jaburused ongi. Kõige krooniks on aga ütlemine, et Venemaa pole kunagi kellelegi kallale tunginud.

Toomas Alatalu, väliskommentaator
Õllesummer 2006 (0)
20. juuni 2006

5.–9. juulini peetakse Tallinna lauluväljakul taas Õllesummerit. Rahvarohke ürituse külastajad saavad enda kasutusse kõik lauluväljaku lähistel tegutsevad parklad.

Eeldatavasti luuakse ka lisavõimalusi – näiteks parkida messikeskuse tasulises parklas.
Sellegipoolest soovitavad korraldajad külastajatel saabuda festivalile isikliku sõiduvahendi asemel ühistranspordiga. Neile, kel kavas festivalil alkoholi tarvitada, peaks see enesestmõistetav olema.

Nii nagu hiljuti toimunud Metallica kontserdi aegu, on liiklus lauluväljaku ümbruses ilmselt pingeline ka Õllesummeri ajal. Festivalipäevad algavad kell 15. Neljal esimesel päeval kestab pidu kella üheni öösel, viimasel ehk pühapäeval suletakse uksed kell 23.

Autojuhid peaksid arvestama, et sel ajal on lauluväljaku ümbruses tavapärasest enam jalakäijaid. Pärast festivali lõppemist Oru väravast väljuvad Õllesummeri ööbussid suunduvad Lasnamäele, Mustamäele, Õismäele.

Korraldajad püüavad tagada ka piisava hulga taksode olemasolu festivali taksopeatustes.
Täpsemat teavet Õlle-summeri kohta saab festivali koduleheküljelt aadressil www.ollesummer.ee.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.