"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
Pikakari rannavesi kontrolli all (0)
20. juuni 2006

Pikakari rand avati sel aastal puhkealana, pärast nõuetekohast veepuhtuse kvaliteedi aastaringset seiret avatakse seal järgmisel suvel Tallinna viies ametlik supelrand.
Seni on avalikud supel-rannad Harku järve, Kakumäe, Pirita ja Stroomi rand.
Tallinna tervisekaitsetalituse laborianalüüside senised tulemused on näidanud, et Pikakari supluskoha veepuhtuse vastab tervisekaitse nõuetele.

Pikakari rannas korrastas kommunaalamet randa viiva tee, rajas ligi 100-kohalise sõidukite parkimisplatsi ja valgustuse. Põhja-Tallinna valitsus tagab ranna korrashoiu, paigaldas riietuskabiinid, pingid, prügikastid, kuivkäimlad ning suunaviidad. Avatud on võrkpalliplats ja lastekiiged. Puhkajate teenindamiseks organiseeritakse kandekaubandus. Puhkealal patrullivad pargivahid ja töötab rannavalve.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.