"Kriisiolukordades on igasugused naljamehed väga nõutud, sest nad aitavad ventiili lahedamaks keerata. Võim, iseäranis autoritaarne, kardab saada välja naerdud."

Hardi Volmer, muusik ja filmimees
Taksode hinnakirjad arusaadavaks (0)
20. juuni 2006

Linnavolikogu kiitis heaks taksoveo korra muudatused, mille järgi peab taksode hinnakiri olema hästi silmatorkav ja turistide petmise vältimiseks ka inglise keelde tõlgitud. Takso välisküljel peab olema vedaja nimi või kaubamärk ja takso katusel peab olema sisevalgustusega plafoon, mille esiküljel on ainult sõna «takso», tähemärgi minimaalse kõrgusega neli sentimeetrit.

Arusaamatuste vältimiseks tuleks sõitjal küsida juhilt sõidu võimalikku maksumust enne sõidu alustamist, ka võib juhilt küsida printeril trükitud kviitungit. Rikkis taksomeetri ja printeri puhul või nende puudumisel on sõitjal õigus teenuse eest tasumisest keelduda.
Muudatused hakkavad kehtima 15. juulist.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.