"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Tallinn saab linnauuringute büroo (0)
20. juuni 2006

Tallinna praktika, aga ka paljude Euroopa linnade kogemus tõestab, et otsuste langetamiseks ei piisa hetkeolukorra fikseerimisest. Linnas toimuvat tuleb jälgida ja analüüsida pidevalt. Linnavolikogu otsustas toetada linnavalitsuse ettepanekut linnakantselei arenguteenistuse juurde linnauuringute büroo moodustamiseks. Büroo põhitegevuseks saab sotsiaalteadusliku kallakuga uuringute läbiviimine või uuringute tellimine uuringufirmadelt ning saadud andmete töötlemine ja analüüs.

Linnauuringute büroo alustab tööd 1. augustist ja selle koosseisus moodustatakse üks juhtivspetsialisti ja üks peaspetsialisti ametikoht.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.