"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Laagna tee viaduktid saavad korda (0)
16. august 2006

Sel aastal korrastab linn kõik Laagna teed ületavad viaduktid, mida ei ole 15 aasta jooksul põhjalikult remonditud. Seniajani on tehtud vaid hädapäraseid töid ja iluravi.

Laagna tee on Tallinna üks tihedama liiklusega magistraal, mis ühendab enam kui 100 000 elanikuga Lasnamäed kesklinnaga. «Eelkõige jalakäijate turvalisuse huvides tuleb jalakäijatele sillad korrastada ja atraktiivseks muuta,» ütles abilinnapea Olga Sõtnik. «Hiljemalt detsembriks saavad Laagna tee sillad ka illuminatsioonivalgustuse, mis parandab kogu linnaosa üldilmet,» lisas Sõtnik.

Praeguseks on ehitustööd lõpetatud Lasnamäe transpordi viaduktil, silla lõplik värvilahendus on kooskõlastamisel. Tööd käiva? Mäekalda ja Pae jalakäijate viaduktil, samuti Võidujooksu ja Härma transpordiviaduktil. 

Remonditakse viaduktide betoonpinnad ja -vuugid, korrastatakse väga halvas olukorras olnud trepid ja värvitakse üle käsipuud, korrastatakse tehiskivist ja asfaldist kõnniteed koos äärekividega ning vajadusel remonditakse teekatet.

Tallinna Kommunaalameti tellimusel remondib viadukte Tallinna Teede AS.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.