"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Tallinn saab korvpalli esindusmeeskonna (0)
16. august 2006

Korvpalliklubist Kalev/Cramo saab Tallinna linna esindusmeeskond, koostöölepe allkirjastatakse septembri algul.

«Üheks tingimuseks on, et korvpallimeeskonna nimi sisaldaks sõna «Tallinn»,» ütles abilinnapea Kaia Jäppinen. «Ja loomulikult eeldame meeskonnalt silmapaistvaid tulemusi, mis Tallinnale au ja kuulsust tooks.»

Klubi presidendi Ivar Valdmaa sõnul on eesmärgiks Eesti meistri tiitel. «Balti liigas tahame nelja parima hulka jõuda,» ütles Valdmaa. «See tähendab, et peame 14 meeskonna seas sellistele väga tugevatele meeskondadele nagu Kaunase Žalgiris ja Vilniuse Rytas väärilised vastased olema.»

Septembri lõpul algaval hooajal saab esindusmeeskond linnaeelarvest 2,7 miljonit krooni.
Jäppineni sõnul on Tallinnale rahvusvahelise tuntuse toomiseks oluline meeskonna osalemine ka väljaspool Balti riike toimuvatel turniiridel. «Teame, et võime selle klubi puhul ka selle tingimuse täitmisega arvestada,» ütles Jäppinen. «Samuti on üheks oluliseks linnapoolseks nõudeks töö noortega.» Valdmaa sõnul toetab klubi umbes 400 noore korvpalliharrastust.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.