Venemaa propaganda edu selles seisnebki, et valesid tambitakse järjekindlalt, seal ainult jaburused ongi. Kõige krooniks on aga ütlemine, et Venemaa pole kunagi kellelegi kallale tunginud.

Toomas Alatalu, väliskommentaator
Pensionärid saavad teatripiletihüvitist (0)
30. august 2006

Tallinna pensionärid saavad poole külastatud teatrietenduste hinnast tagasi taotleda.
«Teatripiletite osaliseks kompenseerimiseks on linna tänavuses eelarves miljon krooni,» ütles abilinnapea Merike Martinson. «Tegemist on uue, tänavu kehtestatud soodustusega.»

Teatripiletite soodustuse taotlemine käib linnaosade sotsiaalhoolekande osakondade kaudu etenduse toimumise kvartali jooksul. Toetust makstakse ühe pileti eest ühe etenduse kohta.

Üks inimene saab teatripiletite kompensatsiooni aastas kuni 500 krooni ulatuses. Lisaks eakatele on sellele toetusele õigus represseeritutel ja nendega võrdsustatud isikutel. 50% ulatuses kompenseerimisele kuuluvad ka soodushinnaga teatripiletid.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.