"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Haiglate ja perearstide koostöö paraneb (0)
27. september 2006

Eriarstide pikkade järjekordade lühendamiseks tuleb perearstidel patsient eelnevalt uuringutele suunata ja rohkem kasutada üldpediaatreid, kommunikatsiooni parandamiseks saab iga haigla kontaktisiku, kes suhtleb perearstide esindajatega.

Nii otsustati linnapea Jüri Ratase ja abilinnapea Merike Martinsoni kohtumisel pealinna haiglate juhtide ja Tallinna Perearstide Seltsi juhatuse liikmetega.

Kohtumise eesmärgiks oli arutada perearstide ja haiglate koostöö parandamise võimalusi.

Sarnaselt Ida-Tallinna keskhaiglaga käivitub ka Lääne-Tallinna keskhaiglas kõnekeskus (number 1314), mis parandab eriarstiabi kättesaadavust.

Ka jaanuaris algav Norra riigi poolt 8,5 miljoniga rahastatav projekt, mille eesmärgiks on välja arendada efektiivne ja nüüdisaegne infosüsteem, hakkab edaspidi rahuldama kõikide lasteraviasutuste ja erinevate Tallinna haiglate, kiirabi ja perearstikeskuste infovajadusi.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.