"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
Paekarjääri korrastas üle 400 vabatahtliku (0)
27. september 2006

Lasnamäe Pae karjääri tulevase puhkeala korrastamise talgutel osales üle neljasaja vabatahtliku, lisaks tavapärastele koristustöödele puhastas sadakond sukeldujat karjääri põhja.

Vabatahtlikud talgulised koristasid looduslikult kena, kuid sihipäratu kasutamise tõttu tühermaaks muutunud karjääri ümbruse sinna veetud prahist.

Maremarki klubi harrastussukeldujad tõid karjääri põhjast välja hulgaliselt vanu autorehve ja muid sinna aja jooksul loobitud esemeid.

Talgute korraldajad Lasnamäe linnaosa valitsusest jagasid talgulistele suppi ning linna poolt said kõik talgulised tänutäheks osavõtu eest vihmakeebi.

Linnapea Jüri Ratas ütles, et sel sügisel, septembris-oktoobris, on kavas korraldada linnatalgud kõigis linnaosades, pearõhk on haljasalade sügisesel koristamisel. «Vabatahtlikud talgulised annavad suure panuse Tallinna elukeskkonna hoidmisse, tänan neid südamest,» lisas Ratas.

Eile, 26. septembril toimusid Põhja-Tallinna valitsuse eestvõttel koristustalgud Paljassaare linnukaitsealal.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.