"Kriisiolukordades on igasugused naljamehed väga nõutud, sest nad aitavad ventiili lahedamaks keerata. Võim, iseäranis autoritaarne, kardab saada välja naerdud."

Hardi Volmer, muusik ja filmimees
Tallinn taotleb riigilt maid lastemänguväljakute rajamiseks (0)
27. september 2006

Linnavalitsus otsustas esitada linnavolikogule maade munitsipaalomandisse taotlemise otsuse eelnõu, mille eesmärgiks on saada puhkeotstarbelise alana avalikuks kasutamiseks vajalikud Lasnamäe õuealad linna omandisse ning sinna laste mänguväljakud rajada.

Otsuse eelnõu kohaselt taotleb linnavolikogu riigilt munitsipaalomandisse 20 korterelamute vahel asuvat maatükki kogupindalaga ligi 10 hektarit.

«Oleme käivitanud saja mänguväljaku rajamise projekti, mille edasiarendamiseks on vaja, et need maatükid, kuhu mänguväljakud rajada saaks, kuuluksid linnale,» ütles abilinnapea Taavi Aas. «Sellega olemegi nüüd algust teinud. Loodame, et riik suhtub positiivselt ja need 20 ei jää ainsateks maadeks, mis sel eesmärgil linna omandisse tulevad.»

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.