"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Aegnal toimuvad õpperetked (0)
11. oktoober 2006

Aegna saarel algasid 20. septembril õpperetked «Meri ja mets Aegnal».

Retkejuht Lada Mehikas tutvustab iga nädala kolmapäeval ja reedel Tallinna koolide õpilastele saare maastikukaitseala ja loodusväärtusi ning õpetab keskkonnasõbralikku käitumist. Retke pikkus sõltub õpilaste vanusest. Saare ligi 3 km² suurune pindala pakub rohkelt varieerimisvõimalusi. Õppereis kestab umbes viis tundi.

Aegna saar on ainus Tallinna linnale kuuluv saar, mis paikneb haldusjaotuse järgi kesklinnas. Saare metsaderohkus, rändrahnud ja liivane mererand meelitasid tallinlasi terve suve.

Kooliõpilased sõidutab Aegnale Eesti Mereakadeemia laev Juku. Lisaks Aegna saare kauni loodusega tutvumisele pakub õppereis saarele merealast koolitust.

Sügisel toimub 14 õppereisi. Huvi õppereiside vastu on erakordselt suur, seetõttu oodatakse kevadel Tallinna kooliõpilasi ja lasteaialapsi taas Aegnat avastama.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.