"Kriisiolukordades on igasugused naljamehed väga nõutud, sest nad aitavad ventiili lahedamaks keerata. Võim, iseäranis autoritaarne, kardab saada välja naerdud."

Hardi Volmer, muusik ja filmimees
Kainestusmaja tuleb Merimetsa (0)
11. oktoober 2006

Tallinna kainestusmaja loomist ette valmistav komisjon valis rajatava kainestusmaja asukohaks Merimetsa ning määratles selle suuruseks 60 kohta.

Komisjon otsustas, et kainestusmajale sobiv asukoht on Lääne-Tallinna Keskhaigla territooriumil nakkushaigla läheduses. Kaineri kohtade arv pandi paika põhjalike arutelude tulemusena.

«Vajadus politsei ja meedikute koostöös toimiva kainestusmaja järele on väga suur,» ütles abilinnapea Merike Mar­tinson. «Arsti pilk on hädavajalik, sest politsei ei suuda joobnu tervislikku seisundit hinnata ning seetõttu on politseiprefektuuri arestimajas esinenud surmajuhtumeid, sest abi on jäänud hiljaks.»

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.