"Kriisiolukordades on igasugused naljamehed väga nõutud, sest nad aitavad ventiili lahedamaks keerata. Võim, iseäranis autoritaarne, kardab saada välja naerdud."

Hardi Volmer, muusik ja filmimees
Pensionärid saavad maamaksuhüvitist (0)
11. oktoober 2006

Tallinna linnavolikogu võttis 21. septembril vastu määruse nr 58 «Maamaksu tõusu hüvitamine pensionisaajatele 2006. aastal», mis jõustus 28. septembril.

Selle alusel on võimalus taotleda ühekordset toetust nendel pensionäridel, kes saavad riikliku pensionikindlustuse seaduse alusel pensioni ning kellele on määratud kehtiv maamaksuvabastus kuni 500 krooni ulatuses.

Maamaksu tõus hüvitatakse selles ulatuses, mille võrra 2006. aastal tasutav maamaks on suurem kui 2001. aastal tasutud maamaks. Toetuse saamiseks tuleb Tallinna maa-ametile kuni 15. novembrini avaldus esitada. Avalduse blanketid on saadaval linnavalitsuse teenindussaalis laud nr 1 ja Tallinna maa-ameti koduleheküljel. Toetused makstakse välja 2006. aasta jooksul. Infot saab telefonidel 640 4281 ja 640 4454 ning linnavalitsuse teenindussaalis laud nr 1.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.