"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Tallinn saab kolmanda lisaeelarve (0)
11. oktoober 2006

Linnavalitsus esitas linnavolikogule linna 2006. aasta III lisaeelarve eelnõu kogumahuga 147,7 miljonit krooni.

Kolmanda lisaeelarve kohaselt laekub üksikisiku tulumaksu seni kavandatust
35,8 miljonit krooni rohkem, vara müügist laekub täiendavalt 41,5 miljonit krooni.

«Selle lisaeelarve märksõnadeks on hoolduse ja heakorra taseme tõstmine,» ütles linnapea Jüri Ratas. «Samuti arstiabi kättesaadavuse parandamine ja ameti
sisesed ümbertõstmised.»

Investeeringuteks nähakse lisaks ette 52,3 miljonit krooni. Tegevuskulud kasvavad 95,3 miljoni krooni võrra, sh kasvab sündimuse kasvust tingitult lapse sünnitoetusteks ette nähtud summa 4 miljoni krooni võrra, ühiselamute remondiks nähakse ette 8 miljonit kooni, silmakae operatsioonideks 6 miljonit krooni ning puusaliigeste operatsioonideks 2 miljonit krooni.

Kolmandas lisaeelarves on ette nähtud ka 1,5 miljonit krooni Pitka monumendi paigaldamiseks, Poska majamuuseumi taastamiseks antakse juurde 1,8 miljonit krooni. Ühistranspordisõidukite juhtide palgatõusu katteks on lisaeelarves 13,6 miljonit krooni.

Tänavavalgustus saab juurde 10,1 miljonit krooni ning teede hooldus 14,5 miljonit krooni. Harju tänava haljasala rajamiseks ning Trepi tänava ja Nõelasilma taastamiseks eraldatakse 10 miljonit krooni.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.