"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Lastele rajatakse sada mänguplatsi (0)
19. oktoober 2006

Linnavalitsus käivitas jaanuaris projekti «100 mänguväljakut Tallinna linna», mille käigus rajatakse aasta lõpuks koolide ja lasteaedade juurde 91 laste mänguväljakut ning avalikele haljasaladele üheksa mänguväljakut.

«Koolide ja lasteaedade juurde rajatavad mänguväljakud valmivad oktoobri lõpuks, ülejäänud üheksa novembris,» ütles abilinnapea Olga Sõtnik.

Tallinna keskkonnaameti korraldatud riigihanke lasteaedade ja koolide juurde laste mänguväljakute ehitamiseks võitsid OÜ Anrema Grupp ja AS Arnold. Avalike mänguväljakute ehituse riigihankele tegi parima pakkumise OÜ Indamo.

Tallinna 2006. aasta II lisaeelarves on laste mänguväljakutele ette nähtud 23,3 miljonit krooni. Põhieelarvest eraldati mänguväljakute rajamiseks viis miljonit krooni, seega investeeritakse tänavu sel eesmärgil kokku 28,3 miljonit krooni. Lisaeelarvega on ette nähtud ka miljon krooni olemasolevate mänguväljakute korrastamiseks.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.