"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Tallinn rahastab Pitka monumendi paigaldamist (0)
19. oktoober 2006

Linnavalitsus tegi linnavolikogule ettepaneku aidata kaasa Pitka monumendi paigaldamisele ning eraldada sel eesmärgil kolmandast lisaeelarvest 1,5 miljonit krooni.

Linnapea Jüri Ratase sõnul on linn valmis admiral Johan Pitka monumendi taaspaigaldamise kulud enda kanda võtma ning eraldab selleks kolmandast lisaeelarvest 1,5 miljonit krooni. «Ka seni on linn monumendi taaspüstitamisele igati kaasa aidanud, finantseerides monumendi paigaldamisele eelnevaid tegevusi, sealhulgas projekteerimist kokku 326 000 krooniga,» nentis Ratas.

Pitka monument ootab selle paigaldamiseks linnale üleandmist, seni on monument hoiul kaitseliidu käes. Monument püstitatakse Hirveparki, Toompea ja Wismari tänava nurgale järgmise aasta algul.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.