"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
Tallinn tunnustab parimaid noorsootöötajaid (0)
19. oktoober 2006

Tallinna spordi- ja noorsooamet kuulutas välja konkursi «Tallinna aasta noorsootöötaja», millega linn tunnustab noorsootööd ja -töötajate tegevust.

Abilinnapea Kaia Jäppineni sõnul on noorsootöö pealinnas kiiresti arenenud ning aktiivsete ja tegusate noorte kõrval on tähtis osa ka nende tegevusi toetavatel noorsootöötajatel. «Konkursi eesmärgiks on esile tõsta, tunnustada ja tutvustada üldsusele noorsootööd ja sellega tegelevaid tublisid töötajaid,» nentis Jäppinen.

Kandidaate võivad esitada õpilased, lapsevanemad, organisatsioonid, üksikisikud jt. Kandideerimiseks tuleb esitada andmed esitatava isiku kohta, põhjalik ülevaade nominendi noorsootööalasest tegevusest koos argumenteeritud hinnanguga ning esitaja nimi ja kontaktandmed.

Tunnustusauhindade võitjad avalikustatakse ja auhinnad antakse üle detsembri alguses pidulikul vastuvõtul Tallinna Raekojas.

Nominente tunnustusauhinnale saab esitada kuni 15. novembrini 2006 postiaadressil Tallinna spordi- ja noorsooamet, Vabaduse väljak 10b, 10146 Tallinn, või elektronposti teel: sportnoorsoo@tallinnlv.ee

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.