"Iga piirkiirusele lisatud kilomeeter suurendab tõenäosust sattuda õnnetusse ning raskendab võimalikke vigastusi."

Hannes Kullamäe, Politsei liiklusjärelevalve keskuse juht
Ülekäigurajad muutuvad nähtavamaks (0)
19. oktoober 2006

Tallinna kolmandast lisaeelarvest on kavas eraldada täiendavalt
1,5 miljonit krooni Vineeri trammipeatuse jalakäijate fooriobjekti ehitamiseks ja 300 000 krooni kollaste hoiatavate fooride paigaldamiseks.

Abilinnapea Jaanus Mutli sõnul eraldatakse kolmanda lisaeelarvega 1,5 miljoni krooni fooriristmiku ehitamiseks Vineeri trammipeatuse juurde. «Tiheda liiklusega Pärnu maantee ääres, Vineeri trammipeatuse vahetus läheduses asub Tallinna Ühisgümnaasium ja palju kaubandus- ja teenindusasutusi ning jalakäijate fooriobjekt on vajalik eelkõige jalakäijate turvalisuse tagamiseks,» selgitas Mutli. «Kollased vilkuvad ohufoorid paigaldatakse nendele vöötradadele, kus puuduvad valgusfoorid või ülekäiguradade spetsiaalsed valgus­moodulid.»

Esialgsete kavade kohaselt tulevad vilkuvad ohufoorid Koplisse Sirbi tänava ülekäigurajale, Tammsaare teele, Pääskülla Leegi tänava kooli lähedusse, Kadaka puiestee ja Suvila tänava ristmiku piirkonda, Raua tänava kooli juurde ja Pirita teele.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.