"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
Kolmas lisaeelarve läbis esimese lugemise (0)
01. november 2006

Tallinna linnavolikogus läbis esimese lugemise linna 2006. aasta III lisaeelarve eelnõu.
Kolmanda lisaeelarve kogumaht on 147,7 miljonit krooni. Selle kohaselt laekub üksikisiku tulumaksu seni kavandatust 35,8 miljonit krooni rohkem ning vara müügist täiendavalt
41,5 miljonit krooni.

Investeeringuteks on eelarves lisaks 52,3 miljonit krooni. Tegevuskulud kasvavad 95,3 miljoni krooni võrra, sh kasvab sündimuse kasvust tingitult lapse sünnitoetusteks mõeldud summa 4 miljoni krooni võrra. Lisaeelarves on 8 miljonit krooni ülikoolide ühiselamute remondiks, 6 miljonit krooni silmakae operatsioonideks ning 2 miljonit krooni puusaliigeste operatsioonideks.

Pitka monumendi paigaldamiseks on lisaeelarves 1,5 miljonit krooni, Poska majamuuseumi taastamiseks antakse juurde 1,8 miljonit krooni. Ühistranspordisõidukite juhtide palgatõusu katteks on ette nähtud 13,6 miljonit krooni. Tänavavalgustus saab juurde 10,1 miljonit krooni ning teede hooldus 14,5 miljonit krooni.

Lisaeelarve kinnitatakse homme, 2. novembril toimuval istungil muudatuste ja paranduste sisseviimise järel pärast teist ja kolmandat lugemist.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.