"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Lasnamäele kavandatakse uusi korterelamuid (0)
01. november 2006

Linnavalitsus algatas alale kuni 16-korruseliste korterelamute planeerimise eesmärgil Raadiku 8 kinnistu detailplaneeringu koostamise.

Lasnamäe linnaosas Mustakivi elamupiirkonnas Peterburi tee ja Raadiku tänava vahelisel alal asuva maa-ala suurus on 6,2 ha. Detailplaneeringu koostamise eesmärgiks on jagada kinnistu kruntideks ning määrata kruntidele ehitusõigus 6-, 8- ja 16-korruseliste korterelamute ja viiekorruselise lahtise parkimismaja rajamiseks. Planeeritavale alale on kavas ehitada kuni 1176 korterit.

Elamutevahelisele alale on plaanis rajada kõrghaljastust, laste mänguväljakud erinevate vanusegruppide jaoks, spordiväljakud ja istumiskohad jalgteede äärde.
Detailplaneeringu koostamise algatamist taotles OÜ Raadiku Arendus. Detailplaneeringu eskiisi koostas RAP Arhitektid OÜ. Lasnamäe linnaosa valitsus korraldab detailplaneeringu lähteseisukohtade ja eskiislahenduse tutvustamiseks avaliku arutelu.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.