"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Tallinn osaleb ettevõtluslogistika-alases koostööprojektis (0)
01. november 2006

Tallinna linnavolikogu otsustas osaleda rahvusvahelises linnaplaneerimise, transpordi infrastruktuuri ja ettevõtluse alases koostööprojektis.

Programmi Interreg III B projekti LogOn Baltic üldeesmärk on Läänemere regiooni riikide väike- ja keskmise suurusega ettevõtete konkurentsivõime tõstmiseks lahenduste väljapakkumine. LogOn Baltic aitab kaasa Läänemere regioonide integratsioonile.

Valmiv ülevaade transpordikanalite kasutamisest võimaldab transpordi infrastruktuuri ja seeläbi ka kogu linna paremini planeerida. Sidus ruumiline planeerimine teeb kaupade tellimise ja vahendamise ettevõtetele lihtsamaks.

Projekti eesmärgiks on luua ettevõtetele logistiliselt paremad tegutsemisvõimalused.
Ettevõtted saavad uuringutulemustest teada, millistesse tegevustesse tuleks kaubavoogude liikumise sujuvamaks muutmiseks eelkõige investeerida.
Projekti juhtpartneriks on Turu Majanduskool Soomes, kokku osaleb 30 partnerit. Tallinna linn osaleb projektis lihtpartnerina.

Projekt kestab 31. detsembrini 2007. Projekti kogumaksumus on 31,2 miljonit krooni, millest Tallinna kanda jääb 281 639 krooni.

Projekt vastab aastateks 2006–2015 koostatud ja linnavolikogu kehtestatud Tallinna arengukavas püstitatud eesmärgile: «Ettevõtlust soosiv, investeeringuid ligitõmbav ning majandusstruktuuri moderniseerimist toetav majanduskeskkond.»
Projektis osalevad partnerid Soomest, Rootsist, Taanist, Saksamaalt, Eestist, Lätist, Leedust, Poolast ja Venemaalt.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.