Venemaa propaganda edu selles seisnebki, et valesid tambitakse järjekindlalt, seal ainult jaburused ongi. Kõige krooniks on aga ütlemine, et Venemaa pole kunagi kellelegi kallale tunginud.

Toomas Alatalu, väliskommentaator
Valmib Pirita üldplaneering (0)
01. november 2006

 Linnavalitsus esitas linnavolikogule Pirita üldplaneeringu vastuvõtmise otsuse eelnõu.
Abilinnapea Kalev Kallo sõnul on Pirita Tallinna üks kiiremini arenevaid piirkondi, mille elanike arv on viimasel kümnendil kasvanud enam kui poolteist korda. «Uute elamualade rajamine tingib vajaduse reserveerida asukohad täiendavate lasteasutuste, teenindusobjektide ning tehnovõrkude ja -rajatiste püstitamiseks,» selgitas Kallo üldplaneeringu tähtsust.

Tallinna üldplaneeringule tuginev Pirita linnaosa üldplaneering täpsustab linnaosa territoriaalse arengu põhisuunad ja hoonestusalade üldiseid ehitustingimused, lasteasutuste, põhi- ja jaotustänavate, avalikuks kasutuseks jäävate teede, haljastute ja magistraalsete tehnorajatiste asukohad.

Planeering tagab linnaosa tasakaalustatud arengu, säilitades Pirita omapära, loodusväärtused ning inimkesksele linnaruumile omase infrastruktuuri.
Pirita linnaosa üldplaneeringu koostas AS Eesti Projekt. Pärast vastuvõtmist korraldavad Tallinna linnaplaneerimise amet ja Pirita linnaosa valitsus üldplaneeringu avaliku väljapaneku.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.