"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Algas konkurss «Põhjala valguspärl» (0)
15. november 2006

Tallinn kuulutas välja linnarajatiste arhitektuuri- ja kujundusvalgustuse konkursi «Põhjala valguspärl», ettepanekuid hinnatavate rajatiste kohta võivad esitada kõik linlased ja organisatsioonid.

Tallinna on tekkinud objekte, mis on kujundusvalgustuse abil atraktiivseks ja pilkupüüdvaks muudetud. Selleks, et esile tõsta parimaid tegijaid, on välja töötatud arhitektuuri- ja kujundusvalgustusalaste tööde hindamise alused.

Ettepanekuid hinnatavate rajatiste kohta võivad linlased ja organisatsioonid esitada kuni 20. novembrini postiaadressil Tallinna kommunaalamet, Mündi 2, 15197 Tallinn või elektronposti teel tarmo.sulg@tallinnlv.ee. Ettepanekutes peab olema märgitud rajatise täpne asukoht ja töö tegija koos kontaktandmetega.

Arhitektuuri- ja kujundusvalgustuse hindamisel lähtutakse esteetilise disaini ja projekti kontekstist, tehnilisest disainist ning projekti maksumusest.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.