"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
Kinnitati kolmas linna lisaeelarve (0)
15. november 2006

Linnavolikogu kinnitas 2006. aasta linna III lisaeelarve kogumahus 168,7 miljonit krooni.
Lisaeelarve kohaselt laekub üksikisiku tulumaksu seni kavandatust 42,2 miljonit krooni rohkem ning vara müügist täiendavalt 57,6 miljonit krooni.

Investeeringuteks nähakse täiendavalt ette 81,8 miljonit krooni. Tegevuskulud kasvavad 96,8 miljoni krooni võrra, sh kasvab sündimuse kasvust tingitult lapse sünnitoetusteks ette nähtud summa nelja miljoni krooni võrra. Lisaeelarves on kaheksa miljonit kooni ülikoolide ühiselamute remondiks, kuus miljonit krooni silmakae operatsioonideks ning kaks miljonit krooni puusaliigeste operatsioonideks.

Pitka monumendi paigaldamiseks eraldatakse lisaeelarvest 1,5 miljonit krooni, Poska majamuuseumi taastamiseks antakse juurde 1,8 miljonit krooni. Ühistranspordisõidukite juhtide palgatõusu katteks läheb 15,6 miljonit krooni ehk kaks miljonit krooni esialgu kavandatust rohkem. Tänavavalgustus saab juurde 10,1 miljonit krooni ning teede hooldus 14,5 miljonit krooni.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.