"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Mustakivi tee pikeneb Kose teeni (0)
15. november 2006

Linnavalitsus algatas Mustakivi tee Narva maanteest Kose teeni pikendamiseks detailplaneeringu, planeeritava maa-ala suurus on 8,1 ha.

Mustakivi tee pikendamisega paraneb ühendus Lasnamäe ja Pirita vahel, mis hajutab liikluskoormust ja säästab inimeste aega.

Detailplaneeringuga tuleb ette näha Narva maanteelt üle Mustakivi tee kergliiklussilla rajamise võimalus, kavandada rohekoridori rajamise võimalused, tagada Katleri oja vooluhulga ja veekvaliteedi säilimine. Planeeritav tee asendab tänaseks suletud Purde tänavat ning kulgeb Lasnamäe klindist Mustakivi tee ja Narva maantee ristumiskohalt Kose teeni. Mustakivi tee pikendamine Narva maanteest kuni Kose teeni on ette nähtud ka Tallinna üldplaneeringus.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.