"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Siselinna kalmistule rajatakse urnimüür (0)
15. november 2006

Tallinna 2007. aasta eelarve eelnõu kohaselt eraldatakse Tallinna kalmistutele 8,3 miljonit, mille eest on kavas projekteerida ja ehitada urnimüür ka Siselinna kalmistule, paigaldada suunaviidad Rahumäe ja Pärnamäe kalmistule ning lõpetada Pärnamäe kastmisveetorustiku ehitus.

Siselinna kalmistule urnimüüri projekteerimiseks ja ehitamiseks on 2007. aasta eelarves kavas eraldada kaks miljonit. Eesti esimene urnimüür valmis Tallinna Metsakalmistul selle aasta septembris.

Pärnamäe kalmistul valmib järgmisel aastal kastmisveetorustik ja remonditakse kalmistu haldushoone. Järgmise aasta eelarves on selleks kavas eraldada 3,2 miljonit.
Jätkub ka Rahumäe ja Pärnamäe kalmistu suunaviitade projekteerimine ja paigaldamine. Tuleval aastal eraldatakse selleks üks miljon.

Samuti alustatakse järgmisel aastal Liiva kalmistu uue osa projekteerimist ja rekonstrueeritakse veetorustikku. Uue osa projekteerimistööde maksumuseks on kavandatud miljon krooni ja veetrasside remondiks 400 000 krooni.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.