"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
Tallinn rajab ja uuendab parke (0)
15. november 2006

2007. aastal kavatseb linn investeerida 14 parki. Pargid ja rohealad on linnavalitsuse jaoks tähtsal kohal.

Kadrioru Luigetiigi ümbruse korrastamiseks on volikogule kinnitamiseks saadetud eelarves ette nähtud 13,7 miljonit krooni. Kesklinnas on Falgi pargi jaoks kavas eraldada 1,5 miljonit ja Kanuti aia purskkaevude ehitamiseks 3,5 miljonit krooni. Skoone bastioni korrastamiseks on ette nähtud viis miljonit krooni.

Haabersti linnaosa saab eelarve kohaselt kaks miljonit krooni Kakumäe rannapargi korrastamiseks ning 10 miljonit Rocca al Mare rannapromenaadi projekteerimiseks ja ehituseks. Kristiine linnaosas asuva Löwenruh pargi ehituseks on kavandatud kuus miljonit krooni, Mustamäe parditiigi uuendamiseks viis miljonit ja Männi parki kõlakoja projekteerimiseks pool miljonit krooni.

Lasnamäel on kavas alustada Tondiloo haljasala korrastamist, milleks on järgmise aasta eelarves kaks miljonit. Nõmme haljasalade korrastamiseks on kavas eraldada 4,2 miljonit krooni. Renoveeritakse Nõmme Ema park ja Ravila park. Pirita linnaosa saab miljon krooni Lillepi pargi korrastustöödeks.

Põhja-Tallinnas uuendatakse järgmisel aastal Stroomi ranna puhkeala, tellitakse Katariina kai konserveerimise projekt ja Lõime tänavale esplanaadi ehituse projekt.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.