"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Vanalinnas hakkas kehtima talvine parkimiskord (0)
15. november 2006

Talvine parkimiskord, mis on vajalik vanalinna tänavate nõuetekohaseks koristamiseks, kehtib 15. novembrist 15. aprillini.

Talvel (15. november – 15. aprill) puhastatakse vanalinnas tänavaid paariskuupäevadel ühes piirkonnas ning paaritutel kuupäevadel teises piirkonnas.

Vanalinna elanikele parkimisvõimaluse tagamiseks lubatakse neil koristuspäevadel oma sõidukeid tasuta parkida kõrvalpiirkonnas või Vabaduse väljaku tasulises kinnises parklas. Vabaduse väljaku tasulises parklas annab parkimisõiguse vanalinna elanikele antud tasuline parkimisluba oma elukoha esisel tänaval. Kesklinna valitsus ja Väike-Rannavärava 6 parkla omanik on kokku leppinud, et vanalinna elanikel on seal võimalik tasuta parkida tööpäeviti õhtul kella 19st kuni järgmise päeva kella 11ni ning puhkepäeviti ööpäev läbi. Samasugune kokkulepe on ka Vabaduse väljaku parkla haldajaga.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.