"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Loomisel on munitsipaalpolitsei amet (0)
29. november 2006

Linnavolikogu otsuse eelnõu kohaselt kujundatakse Tallinna keskkonnaamet ümber keskkonnaametiks ja munitsipaalpolitsei ametiks.

Keskkonnaameti ümberkorraldamine on seotud vajadusega luua linnas sõltumatu järelevalveasutus, kelle põhiülesandeks saab väärteomenetluse teostamine linna pädevusse antud õigusaktide rikkumise korral.

«Praegu on munitsipaalpolitsei keskkonnaameti struktuuriüksus, kuid selle järelevalve pädevus ületab keskkonnaameti otsest tegevusvaldkonda, mis omakorda põhjendab sõltumatu asutuse moodustamist,» ütles abilinnapea Sõtnik.

Munitsipaalpolitsei ameti tegevusvaldkonnaks jääks avaliku korra tagamisel osalemine ja linnavolikogu vastuvõetud eeskirjade täitmise järelevalve Tallinna haldusterritooriumil.
Keskkonnaameti tegevusvaldkonnaks jääb Tallinna keskkonna- ja looduskaitse korraldamine ning tervislikuks elukeskkonnaks soodsate tingimuste loomine.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.