Tasub vaadata, et valitsus liiga ulatuslike riiklike kulutustega hinnatõusule lisahoogu ei anna. Kehtestades seeläbi justkui kogemata täiendavat “inflatsioonimaksu."

Madis Müller, Eesti Panga president
Tallinn saab alkoholivaba kohviku (0)
29. november 2006

Linnavalitsus andis kesklinna valitsusele õiguse sõlmida leping Pärnu mnt 9 keldrikorruse kasutamiseks tervislikku elulaadi propageeriva noortekohvikuna.
Pärnu mnt 9 keldrikorruse äriruumid üldpinnaga 99,9 m² antakse MTÜ Ühendus Alkoholivaba Eesti kasutusse, kes avab seal noorte vabaajakeskuse alkoholi- ja suitsuvaba kohvikuna.

«Tegemist on algatusega, mis toetub täielikult noorte initsiatiivile ja mille kasutegur elustiili kujundajana on perspektiivikas,» ütles abilinnapea Merike Martinson. «Loodav kohvik pakub konkreetse alternatiivse võimaluse noortele, kes vaba aja veetmisel ja suhtlemisel alkoholi ei vaja.»

Loodavas alkoholivabas tervisliku toidu ja joogiga kohvikus hakatakse korraldama ka erinevaid kultuuriüritusi, näitusi ja töötubasid. Kohviku eesmärk on propageerida tervislikke eluviise ning turvalist ja meelemürkidest vaba ajaveetmist.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.